Palackozó üzemvezető állás - Neszmély

2020.07.22

A HILLTOP Neszmély Zrt, a magyar borpiac meghatározó, folyamatosan megújulni tudó dinamikus szereplője Palackozó üzemvezető pozícióba munkatársat keres Neszmélyen.

Főbb feladatok, munkák:

  • a termelés lebonyolítása a meghatározott mennyiségi és minőségi paraméterek szerint és ezek dokumentálása
  • a termelési folyamat megszervezése, kollégák irányítása és ellenőrzése
  • minőségi és higiéniai követelmények betartása és betartatása
  • karbantartási és tisztítási feladatok takarítási tervek szerinti elvégzése, ellenőrzése, dokumentálása.
  • munkavédelemi szabályok betartásának és az egyéni védőeszközök használatának ellenőrzése műszakjában
  • dolgozók munkaközi szünetének aktív menedzselése,
  • külsős dolgozók felügyelete, irányítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Termelésben szerzett többéves tapasztalat, min. középfokú végzettség
  • Vezetői gyakorlat
  • Jó kommunikációs készség
  • Számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló tevékenységi területen szerzett szakmai tapasztalat (hűtő-, konzervipar)
  • könnyűgépkezelői OKJ-s végzettség, targoncavezetői jogosítvány (gyalogkíséretű targonca)
  • felsőfokú szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Folyamatos kihívás, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, juttatások
  • Egy(ritkán két) műszakos munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2544 Neszmély, Meleges-hegy

Fényképes önéletrajzát az info@hilltop.hu címre várjuk.

« Ugrás a hír listához

További híreink

A Prémium Olaszrizling aranyérmes

2020.07.30

Két Kamocsay Prémium bor is az év legjobbjai között, kihirdették a 21. VinAgora Nemzetközi Borverseny eredményeit. Hatalmas öröm, hogy aranyérmet nyert a Kamocsay Prémium Olaszrizling 2017, ezüstérmes lett a Kamocsay Prémium Chardonnay 2017.

tovább »

Kamocsay Prémium borok karibi hangulatban

2020.07.23

A karantén utáni első, igazán szabadon élvezhető borvacsora hangulatát nemcsak a hosszú hónapok várakozása fokozta, hanem a rendkívüli páros (Oscar Heyliger és Kamocsay Ákos), és a rendhagyó menü, a meglepetés borokkal. Mindez együtt maga volt a karibi életérzés július 17-én, a pandémia után újranyitott Dushi étteremben. Ahol kiderült, hogy Kamocsay Ákos prémium borai jó hangulatfestői az egzotikus karibi szigetvilágnak is.

tovább »

A nemespenész nem legenda!

2020.07.17

Amikor palackba kerül a termés, véget ér a borász munkája, és következik az időé, folytatódik a természeté. A bor érlelődésének folyamata láthatatlanul zajlik a pincében, és ahol burjánzik a nemespenész, ott a borász is megnyugodhat: jó irányba haladnak a dolgok. Egymást formálva hat egymásra a bor és a pince különleges mikroklímája. A háborítatlanság, az állandóság a legjobb környezet az értékes boroknak, a muzeális tételeknek.

tovább »