PALACKOZÓ ÜZEMI GÉPKEZELŐ álláslehetőség

/ 2024. 01. 23.

A magyar szőlőtermesztés és borpiac meghatározó, folyamatosan megújulni tudó, dinamikus szereplője keres munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

  • Palackozóban található gépek üzemeltetése, beállítása
  • Gyártáshoz tartozó adminisztráció
  • A termeléshez szükséges alap- és segédanyagok folyamatos töltése
  • Munkaterület és berendezések tisztántartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Tanulási hajlandóság, teherbírás, megbízhatóság
  • Felelősségteljes munkavégzés, gyakorlatias, problémamegoldó szemlélet
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Műszaki érzék
  • Minimum szakmunkás végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Élelmiszeripari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges buszjárat (Tata, Baj, Szomód, Dunaszentmiklós)
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • 10 órás munkarend: 6:30 – 17:15-ig (hétfőtől-csütörtökig)
  • Szabad hétvége
Munkavégzés helye: Neszmély

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre (titkarsag@hilltop.hu) várjuk.